Z ostatniej chwili

Potrącenie pracownika drogowego

2019-08-27 10:13:07 informacje
img

Kłobuccy kryminalni wyjaśniają przyczyny i okoliczności potrącenia 29-letniego pracownika firmy drogowej, który kierował ruchem na remontowanej ul. Wieluńskiej w miejscowości Zajączki Drugie. Mężczyzna z obrażeniami ciała został zabrany przez śmigłowiec LPR. Osobową skodą, która brała udział w wypadku, kierowała 35-letnia mieszkanka powiatu kłobuckiego - informuje kłobucka Policja.

Do zdarzenia doszło w miniony czwartek 22 sierpnia około godz. 15.00.

Ze wstępnych ustaleń policjantów z kłobuckiej drogówki wynika, że 35-letnia kierująca skodą, prawdopodobnie na skutek zasłabnięcia lub zaśnięcia, potrąciła pracownika firmy drogowej, który kierował ruchem na remontowanej odcinku DK nr 43. Kobieta jest mieszkanką powiatu kłobuckiego. W chwili zdarzenia była trzeźwa.

Potrącony mężczyzna, 29-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego, z obrażeniami ciała został zabrany do szpitala przez śmigłowiec LPR.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku lub posiadające wiedzę na temat zdarzenia proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr telefonu (34) 3109200, 997, 112 lub z najbliższą jednostką policji.

Fot. Materiały kłobuckiej Policji

Page generated in 0.029 seconds.