Z ostatniej chwili

Praca w 10 minut? Czemu nie!

2018-11-15 10:33:15 informacje
img

Speed dating w poszukiwaniu pracy? Tak jest! Pierwszy tego typu event rekrutacyjny odbędzie się w Hali Sportowej Częstochowa w sobotę 17 listopada. 

Na nietypowy pomysł w rekrutowaniu pracowników wpadła Stolzle Częstochowa. Zakład specjalizujący się w produkcji szkła poszukuje obecnie automatyków, operatorów automatu i brakarzy wyrobów szklarskich. 
Sobotnie wydarzenie rozpocznie krótka prezentacja na temat działalności firmy, historii i aktualnych możliwości zatrudnienia. Następnie każdy z pięciu rekruterów, przedstawicieli konkretnych działów firmy zaprosi do swojego pulpitu po jednej osobie, z którą rozmawiał będzie… 10 minut. Spotkanie przybierze charakter krótkiej ankiety, dzięki której firma pozna dotychczasowe doświadczenie uczestnika, jego preferencje dotyczące zatrudnienia oraz poziom zaangażowania w wykonywaną pracę.
Jak zapewniają organizatorzy, by wziąć udział w wydarzeniu, należy jedynie przynieść swoje CV. Początek imprezy o godz. 14.00 w Hali Sportowej Częstochowa. Każdy uczestnik spotkania otrzyma firmowy upominek i zaproszenie na najbliższy mecz AZS-u Częstochowa we własnej hali. Akademicy są bowiem partnerem wydarzenia.

Page generated in 0.0346 seconds.