Z ostatniej chwili

Pracownicze plany kapitałowe – bezpłatne szkolenie online

2021-02-03 15:21:42 informacje
img

Organizowane przez Oddział ZUS w Częstochowie szkolenie dla przedsiębiorców odbędzie się 11 lutego o godz. 9.00. Aby wziąć w nim udział, wystarczy tylko wcześniej zgłosić się mejlowo. 

Podczas wirtualnego spotkania „PPK – przygotuj swoją firmę na Pracownicze Plany Kapitałowe” ekspert regionalny z Polskiego Funduszu Rozwoju Portalu PPK przedstawi założenia programu oraz umożliwi uczestniczkom i uczestnikom zadawanie pytań w czasie konsultacji na czacie. 

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Prowadzący omówi zasady funkcjonowania oraz założenia programu PPK, przedstawi szczegółowy zakres ustawy o Pracowniczych Planach Kapitałowych, zaprezentuje główne wyzwania stojące przed pracodawcami, a także omówi korzyści dla pracowników i odpowie na pytania czy wątpliwości. 

Zapisy osób zainteresowanych szkoleniem odbywają się do 9 lutego drogą elektroniczną pod adresem e-mail zus.szkolenia.czewa@zus.pl 

W zgłoszeniu należy podać adres e-mail, na który ZUS wyśle zaproszenie z linkiem do spotkania,  oraz numer telefonu do kontaktu. Link umożliwiający dołączenie do webinarium zostanie wysłany na podany adres dzień przed spotkaniem. 

Szkolenie odbędzie się za pośrednictwem platformy Microsoft Teams i potrwa od godz. 9.00 do godz. 11.00. 

Page generated in 0.0146 seconds.