Z ostatniej chwili

Próbował ściągnąć blokadę

2019-03-29 12:27:12 informacje
img

26 marca przy ul. Jasnogórskiej strażnicy miejscy ujawnili wykroczenie drogowe i założyli na koło pojazdu blokadę. Następnie przy pojeździe zauważyli mężczyznę, którzy przy pomocy młotka i piły do metalu próbował zdjąć blokadę, przez co ją uszkodził. Wobec sprawcy prowadzone są dwa postępowania: za wykroczenie i za niszczenie mienia - informuje częstochowska Straż Miejska.

Do kradzieży blokady doszło natomiast 4 marca w rejonie ul. Śląskiej. Kierowca pojazdu, na którego koło została założona blokada, zdjął koło z blokadą, wsadził do bagażnika i odjechał. Kradzież blokady zgłoszono na I Komisariat Policji. Kierowca wkrótce oddał ją, ale postępowanie w sprawie ukarania sprawcy trwa.

Straż Miejska informuje kierowców, że czas oczekiwania na patrol, który przyjedzie zdjąć blokadę z koła może trwać kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt minut. Wszystko zależy od innych interwencji. Dlatego należy parkować w miejscach do tego przeznaczonych. Straż Miejska informuje również, że wszelkie próby kradzieży blokad będą zgłaszane na Policję, a wobec sprawców niszczenia blokad będą wyciągane wszelkie konsekwencje prawne.

 

Page generated in 0.0904 seconds.