Z ostatniej chwili

Przebudowa chodników

2019-03-06 12:45:40 informacje
img

Miejski Zarząd Dróg i Transportu ogłosił przetargi na przebudowę chodników przy odcinkach ul. Sikorskiego i Poznańskiej. Oba zadania zostały wybrane do realizacji w ramach budżetu obywatelskiego przez społeczności dzielnicy Częstochówka-Parkitka oraz Lisiniec - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Prace w ul. Sikorskiego mają dotyczyć odcinka od skrzyżowania z Łódzką do skrzyżowania z Bialską, po stronie południowej, na długości ok. 300 m.
Inwestycja obejmie m.in. położenie krawężników, wykonanie koryta na całej szerokości jezdni, nowych chodników, zjazdów oraz ułożenie nawierzchni z kostki brukowej szarej. Prace zakładają także frezowanie nawierzchni bitumicznej oraz wykonanie trawników.
Oferty można składać w siedzibie Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu do 13 marca (ul. Legionów 52). Wyłoniony z postępowaniu wykonawca powinien zrealizować inwestycję do 15 czerwca.
Przebudowa chodnika przy ul. Poznańskiej będzie dotyczyła odcinka od Szczecińskiej do Wielkoborskiej. Wyłoniony w postępowaniu przetargowym wykonawca będzie zobowiązany m.in. do położenia krawężników betonowych na podsypce cementowo-piaskowej, nawierzchni z kostki brukowej szarej, wykonania trawników dywanowych oraz przymocowania tablic informacyjnych i znaków drogowych.
Oferty w przetargu można składać do 15 marca, natomiast przewidywany termin zakończenia całości robót to 15 czerwca.
Ze szczegółami dokumentacji przetargowej można się  zapoznać na stronach MZDiT:
http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/3605-przebudowa-chodnika-na-ulicy-sikorskiego-bo

http://mzd.czest.pl/przetargi/aktualne-przetargi-ogloszone/3615-przebudowa-chodnika-przy-ulicy-poznanskiej-na-odcinku-od-ul-szczecinskiej-do-ul-wielkoborskiej-bo

Page generated in 0.0293 seconds.