Z ostatniej chwili

Przeprowadzka Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu

2018-10-04 22:25:55 informacje
img

Z dniem 15 października Miejski Zarząd Dróg i Transportu zmieni siedzibę. Nowym adresem częstochowskiego MZDiT będzie budynek przy ul. Legionów 52 w dzielnicy Zawodzie. 
Dzięki gruntownemu remontowi w ostatnich miesiącach budynek będzie spełniał wszelkie standardy komfortowej obsługi dla mieszkańców. Znacznie poprawi się przez to proces załatwiania spraw przez petentów w poszczególnych wydziałach instytucji. 
Interesanci ponadto będą mieli możliwość uzyskania stosownych informacji w uproszczonej formule, dzięki wprowadzeniu szeregu zmian logistycznych na terenie obiektu. 
Budynek został zaadaptowany do potrzeb  niepełnosprawnych oraz rodziców z dziećmi.
W związku z przeprowadzką z dotychczasowej siedziby przy ul. Popiełuszki 4/6 do nowego budynku - w dniach 12.10 i 15.10 nieczynna będzie kasa MZDiT w żadnej z podanych lokalizacji. Dniem przeprowadzki będzie piątek 12.10, stąd możliwe jest występowanie niedogodności na terenie starej siedziby firmy. Z góry MZDiT przeprasza też za niedostępność części pracowników tego dnia. W piątek 12.10 i w poniedziałek 15.10 nastąpi przełączenie sieci telefonicznej, dlatego interesanci proszeni są o kontakt od wtorku 16.10. Jednocześnie będzie to pierwszy dzień funkcjonowania nowej siedziby MZDiT przy ul. Legionów 52. Numer telefoniczny centrali pozostaje bez zmian.
Nowy adres siedziby Miejskiego Zarządu Dróg i Transportu w Częstochowie – ul. Legionów 52, 42-202 Częstochowa. 

Page generated in 0.0269 seconds.