Z ostatniej chwili

Przetarg na termomodernizację przedszkola

2019-04-10 15:06:26 informacje
img

Miasto ogłosiło przetarg na termomodernizację Miejskiego Przedszkola nr 21 przy ul. Przemysłowej. Oferty można składać do 24 kwietnia - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Inwestycja obejmie m.in. wykonanie docieplenia systemowego z wyprawką tynkarską i malowanie budynku przedszkola, wykonanie nowego pokrycia zewnętrznego dachu oraz ocieplenie stropu nad najwyższą kondygnacją w budynku głównym. W ramach prac zostaną także zdemontowane okna w piwnicy oraz drzwi, będzie zamontowany nowy system rynnowy i obróbki blacharskie, okna i drzwi zewnętrzne. Ponadto wykonawca wyłoniony w postępowaniu przetargowym będzie zobowiązany do wykonania opaski wokół budynku i zadaszenia nad wejściem oraz do rozbiórki budynku gospodarczego.

Jeśli uda się bez przeszkód wyłonić wykonawcę, roboty w budynku przedszkola mają się zakończyć jeszcze w tym roku – do 30 września.

Zainteresowane firmy mogą składać swoje oferty do 24 kwietnia do godz. 10.30, w Biurze Obsługi Interesanta UM Częstochowy przy ul. Śląskiej 11/13 (parter), przy stanowisku Wydziału Nadzoru i Administracji. 

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

Page generated in 0.0324 seconds.