Z ostatniej chwili

Rehabilitacja i wsparcie aktywności ruchowej dla seniorek i seniorów

2020-11-02 13:42:25 informacje
img

Prezydent Miasta Częstochowy zaprasza częstochowianki i częstochowian powyżej 65. roku życia z niepełnosprawnością narządu ruchu do udziału w bezpłatnym programie zdrowotnym. Na wszystkich, którzy zakwalifikują się do programu, czeka seria zabiegów dopasowanych do ich problemu zdrowotnego. Zapisy ruszają 2 listopada.

Każdy z zakwalifikowanych pacjentów w zależności od problemu zdrowotnego będzie mógł skorzystać z 10-dniowego cyklu zabiegów składających się z kinezyterapii i fizykoterapii. Każdy pacjent otrzyma 30 zabiegów dostosowanych do konkretnego problemu zdrowotnego.

Realizatorem programu„Rehabilitacja i wspieranie aktywności ruchowej dla Seniorów, mieszkańców Miasta Częstochowy na lata 2013 – 2017 - kontynuacja programu na lata 2018-2022” jest Przychodnia Rodzinna Euro-Medicus przy ul. Kopalnianej 4:

tel. 34 365 96 15,

adres : wtyrek@o2.pl ,www.przychodniaeuro.pl

 

ZAPISY DO UDZIAŁU W PROGRAMIE RUSZAJĄ 2 LISTOPADA 2020 R.

W okresie obowiązywania stanu epidemii realizacja zabiegów rehabilitacyjnych musi się odbywać zgodnie z ustanowionymi w przepisach prawa ograniczeniami, nakazami i zakazami oraz wytycznymi Głównego Inspektoratu Sanitarnego. Dlatego też zainteresowani udziałem w programie muszą się umówić telefonicznie - nr telefonu tel. 34 365 96 15 na wyznaczenie terminu, w którym odbędzie się kwalifikacja lekarska. 

TYLKO PACJENT, KTÓREMU WYZNACZONY ZOSTANIE TELEFONICZNIE PODANY TERMIN KWALIFIKACJI, BĘDZIE MÓGŁ WZIĄĆ UDZIAŁ W PROGRAMIE.

Warunkiem udziału w programie jest posiadanie aktualnego orzeczenia o stopniu niepełnosprawności w zakresie narządu ruchu.

Page generated in 0.0193 seconds.