Z ostatniej chwili

Rekrutacja do przedszkoli - wyniki naboru

2020-04-07 10:25:15 informacje
img

Listy dzieci zakwalifikowanych i nie do przedszkola lub oddziału przedszkolnego w szkole zostaną opublikowane jutro, w środę 8 kwietnia. Wyniki powinny się  pojawić o godz. 9.00 na stronie http://naborp-kandydat.vulcan.net.pl/czestochowa. Dostęp do nich będzie możliwy po uprzednim zalogowaniu się w systemie - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Z uwagi na stan epidemii listy kandydatów zakwalifikowanych i nie zostaną podane do publicznej wiadomości także na stronach internetowych poszczególnych przedszkoli i szkół.
Rodzice kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola/oddziału zobowiązani są w terminie 8-17 kwietnia potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do placówki.
Potwierdzenia należy dokonywać zdalnie:
- wysyłając do przedszkola lub szkoły, w której zorganizowano oddział przedszkolny, e-mail z potwierdzeniem o treści: „Potwierdzam wolę przyjęcia mojego dziecka ........... (imię i nazwisko) do Miejskiego Przedszkola nr ..... w Częstochowie / oddziału przedszkolnego w Szkole Podstawowej nr .... w Częstochowie w roku szkolnym 2020/2021”
lub
- telefonicznie (w przypadku, gdy rodzic nie ma możliwości wysłania wiadomości z wykorzystaniem poczty elektronicznej).

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0247 seconds.