Z ostatniej chwili

Remont posadzek i tarasu

2018-04-04 10:39:34 informacje
img

Miasto ogłosiło przetarg na remont posadzek w Miejskim Przedszkolu nr 6 oraz na remont tarasu budynku Częstochowskiego Centrum Osób z Zaburzeniami Psychicznymi. Oferty można składać do 10 kwietnia - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Zakres prac w budynku Miejskiego Przedszkola nr 6 przy ul. Sosnowej obejmie rozbiórkę i demontaż istniejących posadzek, wykładzin i paneli, wykonanie izolacji i warstwy wyrównawczej z zaprawy cementowej oraz częściowe malowanie pomieszczeń. Zostaną położone nowe wykładziny winylowe na schodach i parkiet mozaikowy.
W Częstochowskim Centrum Osób z Zaburzeniami Psychicznymi przy ul. Focha po usunięciu starej posadzki tarasu wykonawca zobowiązany będzie m.in. wypełnić posadzkę nowym, elastycznym tworzywem, wkleić siatkę, oczyścić i przeszlifować starą podłogę.
Prace MP nr 6 mają zakończyć się do 24 sierpnia, natomiast w Częstochowskim Centrum Osób z Zaburzeniami Psychicznymi do 30 lipca.
Oferty w przetargu można składać do 10 kwietnia, do godz. 9.30, w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Częstochowy, ul. Śląska 11/13.

Na zdjęciu MP nr 6
Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0934 seconds.