Z ostatniej chwili

Rozbudowa Boya-Żeleńskiego

2020-07-31 15:07:34 informacje
img

W najbliższy poniedziałek rozpoczyna się rozbudowa ulicy Boya Żeleńskiego. Inwestycja, której realizacja potrwa do połowy przyszłego roku, wiąże się z utrudnieniami w ruchu - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Rozbudowa ul. Boya Żeleńskiego wraz z budową drogi rowerowej po zachodniej stronie al. Wolności od Jana III Sobieskiego do budynku nr 48, oprócz podstawowego zakresu robót drogowych, obejmie też rozbudowę wszystkich sieci uzbrojenia podziemnego.

W pierwszej kolejności, firma Fortum rozbuduje sieć cieplną, co będzie się wiązało  z pewnymi utrudnieniami w ruchu na tej ulicy, łącznie z zamknięciem wjazdu od strony al. Wolności. Podczas realizacji większości zakresu rozbudowy, wjazd na ulicę Boya-Żeleńskiego będzie możliwy tylko za zgodą kierownika budowy. Zakaz ruchu (ograniczony dostęp) na środkowym odcinku ulicy, wynikający z technologii koniecznych do wykonania prac, będzie obowiązywał aż do połowy przyszłego roku, czyli do końca budowy. Realizacją inwestycji zajmie się konsorcjum firm ALTOR i Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Mińsk Mazowiecki.

Page generated in 0.0157 seconds.