Z ostatniej chwili

Rozpoznajesz ich? Powiadom Policję

2018-12-05 11:53:59 informacje
img

Policjanci z Komisariatu III  poszukują sprawców i świadków pobicia, do którego doszło 15 października w lokalu gastronomicznym na Tysiącleciu. 
Na nagraniu z monitoringu widać, jak mężczyzna w jasnej bluzie i towarzysząca mu kobieta zaatakowali jednego z klientów. Osoby mogące pomóc w identyfikacji pary Policja prosi o kontakt.
Z dotychczasowych ustaleń policjantów z wydziału kryminalnego Komisariatu III wynika, że w nocy z 14 na 15 października mężczyzna w jasnej bluzie, widoczny na nagraniu z monitoringu oraz towarzysząca mu kobieta zaatakowali jednego z klientów lokalu gastronomicznego na Tysiącleciu. Pokrzywdzony był bity pięściami i kopany, na szczęście nie doznał poważnych obrażeń ciała. 
W toku wykonywanych czynności śledczy ustalili, że mężczyzna w jasnej bluzie, oprócz polskiego, posługiwał się najprawdopodobniej językiem rosyjskim. Miał też tatuaże na klatce piersiowej. Kobieta i mężczyzna weszli do lokalu z psem średniej wielkości.
Świadkowie zdarzenia lub osoby mogące rozpoznać widocznych na zdjęciach: mężczyznę w jasnej bluzie i kobietę, proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym Komisariatu III Policji w Częstochowie, tel. (34) 369 1523/ 1511/ 1255 lub z najbliższą jednostką policji - telefony 997, 112.
Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0328 seconds.