Z ostatniej chwili

Ruszamy Częstochowę. Ciało mój dom

2019-02-20 13:51:52 informacje
img

Metody pracy z ciałem będzie można poznać podczas wydarzenia, które zostało nazwane „Ruszamy Częstochowę. Ciało mój dom”. Odbędzie się ono w Jest Lepiej - Centrum Fizjoterapii i Sportu (ul. Wilsona 6) w sobotę 2 marca 
- Znajdziesz, poznasz tu szereg aktywności, 2 marca przyjdź, dotknij wypróbuj, zobacz i wybierz - zachęcają organizatorzy. 
Oto program zajęć.
Zajęcia grupowe: 
10.00-10.30 - Wprowadzenie - Powitanie uczestników przez  prowadzących 
10.40-11.40 - Joga na dzień dobry - Dominika Szychalska 
11.55-12.55 - Taniec w samo południe - Agnieszka Matyjaszek 
13.10-14.10 - Uwolnij oddech. Oddech to życie - Krzysztof Lisiecki 
14.25-15.25 - Uwolnij napięcie i traumę - TRE - Izabela Skała-Misztela i Grzegorz Gizler
15.40-17.15 - Koncert gongów - Robert Kiedrzyński 
17.30-18.00 - Zakończenie

Zajęcia indywidualne: 
11.00-12.00 - Bioenergoterapia w formie masażu dźwiękiem mis - Robert Kiedrzyński
12.00-14.00 - Refleksologia stóp, rąk i twarzy - Janusz Prokopenko 
14.00-15.00 - Bioenergoterapia w formie masażu pulsacyjnego - Robert Kiedrzyński 
15.00-17.00 - Spotkanie z dotykiem. Dotyk motyla - Sylwia Szymczyk 
Inwestycja: 
- 25 zł - pojedyncze zajęcia 
- 100 zł - cały dzień 
* 20 % zysku przeznaczone będzie na cele charytatywne 
Zapisy:
czewa19@gmail.com
Oto słowa od prowadzących:
* Dominika Szychalska: 
- Joga to moja pasja. Kiedy staję na macie, mój świat zawęża się do niewielkiej przestrzeni, w której odnajduję spokój, harmonię, odpowiedź na nurtujące mnie pytania. Zmaganie się z trudnościami, które przychodzą wraz z praktyką, dają mi siłę i pewność, że znajdę odpowiedź i rozwiązanie każdej trudnej sytuacji. Czasem to wymaga cierpliwości, nabrania odpowiedniego dystansu, ale właśnie praktyka asan mnie tego uczy. 
Od paru lat prowadzę zajęcia, tworząc jogiczne grupy ludzi, w których każdy znajdzie coś dla siebie, a jednocześnie będzie mógł podzielić się sobą razem z jogicznymi towarzyszami. Jeśli chcesz spróbować, przyjdź, sprawdź, może i Ty pokochasz jogę.
* Sylwia Szymczyk:
- Pragnę Cię zaprosić na spotkanie z dotykiem. Dotyk to czułość, miłość i dawanie. Dotyk, na który Cię zapraszam, to masaż „Dotyk Motyla”, czyli delikatność, łagodność i energia. 
Chcę pokazać Wam, jak w prosty sposób możemy rozluźnić swoje ciała, uwolnić energię i poczuć się lepiej, rozpuścić zbroję i traumy z ciała. Zapraszam rodziców z dziećmi w każdym wieku, pary i każdego, kto chce łagodnie i delikatnie pobudzić swoje ciało i swoją życiową energię, zrelaksować się i uzdrowić. Możemy pracować w grupie, jak i indywidualnie, w zależności od waszych potrzeb. Podczas spotkania przekażę podstawowe zasady masażu i razem będziemy go wykonywać.
* Izabela Skała-Misztela -  pasjonatka pracy z ciałem, emocjami i snem: 
- Przygodę z TRE® rozpoczęłam 5 lat temu. Prowadzę sesje indywidualne i grupowe. 
Metoda TRE® pomaga przywrócić ciału naturalną równowagę, w której wszystkie układy (neurologiczny, biochemiczny, anatomiczny) pracują w harmonii, rozładować napięcie zgromadzone w ciele, skontaktować się z uczuciami, których kiedyś nie można było przeżyć.
Zapraszam osoby doświadczające napięć, stresu, różnego rodzaju dolegliwości bólowych, bezsenności i chorób psychosomatycznych.
* Agnieszka Matyjaszek: 
- Prowadzę od dwóch lat zajęcia z tańca spontanicznego dla mężczyzn, kobiet i dzieci, obserwując, jak to pomaga uwalniać emocje z ciała człowieka, bez względu na wiek. W pracy bliska jest mi praktyka ruchu Laban Bartenieff oraz Living Dance Form. Zachwyca mnie taniec ludzi Afryki.
Zapraszam na zajęcia osoby, które zauważyły, że ruch jest dla nich formą wyrażania siebie.
* Krzysztof Lisiecki – mężczyzna, ojciec i mąż, Trener i Praktyk Oddechu Transmodalnego: 
- Jestem wrażliwym, empatycznym, o dobrym sercu człowiekiem, jednocześnie mocno osadzonym w męskiej energii, łącząc je w całość. Moja otwartość na życie i różne jego aspekty pozwala mi poszukiwać i zgłębiać moje miejsce na świecie. 
1. Praktyka odczuwania i obserwacji oddechu, która nauczy cię wykorzystywać informacje płynące z Twojego ciała poprzez oddech, po to, aby było Ci lepiej na co dzień. 
2. Poznanie mocy pełnego oddechu, dzięki której będziesz mieć więcej energii i spokoju. Ta praktyka pozwoli Ci także sprawniej zmniejszyć napięcie w ciele, redukować stres i osiągać stan relaksu.
* Robert Kiedrzyński - bioenergoterapeuta, muzyk, ojciec, miłośnik drzew. Swoją szczególną intuicję wykorzystuje do pracy z ludźmi w formie indywidualnych sesji masażu dźwiękiem mis, masażu pulsacyjnego oraz grupowych medytacji dźwiękowych. Posiada mocny kontakt z siłami przyrody, szczególnie drzewami. Od 20 lat zgłębia wiedzę o człowieku. W swojej osobistej drodze korzystał z wszelkich diet, głodówek, technik oddechowych, drzew, ziół, instrumentów dźwiękowych, muzyki, pracy z energiami. Obecnie chętnie dzieli się na zajęciach bogatą wiedzą opartą na swoim doświadczeniu.
- Koncert głęboko relaksacyjny przy dźwiękach gongów w pozycji leżącej. Forma żywej medytacji. Bioenergoterapia. Koncert gongów pozwala się zrelaksować, zrównoważyć system emocjonalny, głęboko odetchnąć, zbudować przestrzeń dla swobodniejszego myślenia, rozpuścić wszelkie napięcia, pobudzić do działania, kiedy trzeba.
* Janusz Prokopenko: 
- Podróż z refleksologią rozpocząłem kilka lat temu. Zmieniła moje życie. Dziś jest nieustanną inspiracją, pasją i czymś niepowtarzalnym. Rodzi podziw, radość, szacunek. I wdzięczność.
Refleksologia jest dla każdego!
* Grzegorz Gizler - TRE® Provider, psychoterapeuta (w trakcie szkolenia) w nurcie Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach

Page generated in 0.2625 seconds.