Z ostatniej chwili

Rzucił pustakiem z drzwi - zranił konkubinę

2018-11-27 16:51:21 informacje
img

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 25-latka podejrzanego o uszkodzenie mienia, znęcanie się nad konkubiną i uszkodzenie jej ciała. Furiat został zatrzymany. Decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem i musi opuścić mieszkanie. Grozi mu 5 lat za kratami - informuje myszkowska Policja.
Do zatrzymania sprawcy doszło w sobotę pod jednym z myszkowskich sklepów. 25-letni furiat przyszedł pod sklep, w którym pracowała jego partnerka i bez powodu rzucił pustakiem w kierunku drzwi sklepowych, za którymi stała jego konkubina. Kobieta z obrażeniami twarzy została przewieziona do szpitala. 
25-letni mieszkaniec Myszkowa został obezwładniony i trafił do policyjnego aresztu. Był pijany. Badanie wykazało prawie 1,5 promila alkoholu w jego  organizmie. 
Policjanci z Myszkowa ustalili również, że 25-latek znęcał się psychicznie i fizycznie nad konkubiną od 3 lat. Podczas domowych awantur wpadał w furię, bił, upokarzał, wyzywał, popychał partnerkę. Usłyszał zarzuty znęcania się, uszkodzenia ciała i znęcania się nad partnerką oraz uszkodzenia mienia. 
Decyzją prokuratora 25-letni podejrzany został objęty policyjnym dozorem. Na czas trwania postępowania będzie musiał zgłaszać się do jednostki policji. Obowiązuje go  również zakaz zbliżania się do konkubiny oraz nakaz opuszczenia mieszkania. Za popełnione przestępstwa grozi mu do 5 lat więzienia.

Page generated in 0.0317 seconds.