Z ostatniej chwili

Sala gimnastyczna będzie przebudowana

2019-10-29 10:54:10 informacje
img

Miasto ogłosiło przetarg na przebudowę sali gimnastycznej w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 2 przy ul. Olsztyńskiej. Oferty można składać do 5 listopada - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Inwestycja obejmie ocieplenie ścian zewnętrznych, dachu oraz wykonanie jego nowego pokrycia z obróbkami blacharskimi, remont ścian i sufitów, wymianę drzwi, remont parkietu, drabinek sportowych oraz montaż koszy do koszykówki i siatki do piłki siatkowej. Ponadto zostaną wymienione grzejniki z osłonami, wyremontowany hol i magazynek oraz część socjalna - szatnie i sanitariaty. W strefie socjalnej planowane są remont ścian, sufitów, wstawienie nowych ścian działowych oraz drzwi. Zostaną też wyremontowane posadzki, nadproża, wykonana będzie nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, wymieniona instalacja elektryczna i c.o., wraz z grzejnikami.

Oferty można składać do 5 listopada w Biurze Obsługi Interesanta w budynku Urzędu Miasta Częstochowy przy ul. Śląskiej. Wyłoniony w postępowaniu przetargowym wykonawca będzie miał za zadanie zrealizować inwestycję do 30 sierpnia przyszłego roku. Główne prace budowlane byłyby realizowane w czasie przyszłorocznych wakacji, by nie zaburzać funkcjonowania szkoły.    

Na zdjęciu: wyremontowana w 2017 roku sala gimnastyczna w SP nr 19

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

 

Page generated in 0.0251 seconds.