Z ostatniej chwili

Schował się pod podłogą przed policjantami

2021-01-26 14:56:41 informacje
img

Policjanci z częstochowskiego Referatu Poszukiwań i Identyfikacji Osób w ubiegłym tygodniu zatrzymali dwóch poszukiwanych listami gończymi, z których jeden schował się…  pod podłogą - informuje Policja.

Mieszkaniec Blachowni od 2 lat poszukiwany był 2 listami gończymi za uchylanie się przed alimentacją. Gdy częstochowscy stróże prawa zapukali do jego mieszkania, dosłownie zapadł się pod ziemię. Policjanci weszli do środka i przystąpili do czynności służbowych. Podczas sprawdzania pomieszczeń ich uwagę przykuła komoda. Gdy ją przesunęli, pod wykładziną znaleźli właz prowadzący do niewielkiego pomieszczenia piwnicznego. To właśnie tam ukrył się poszukiwany 40-latek. Mężczyzna trafił do zakładu karnego, gdzie spędzi prawie 2 lata.

Tego samego dnia, tym razem na terenie województwa opolskiego, częstochowscy stróże prawa zatrzymali 37-latka, który od 2 lat ukrywał się poza granicami kraju. Mężczyzna za fałszerstwo trafił już do więzienia na 5 miesięcy. Ma jeszcze do odbycia karę za udział w zorganizowanej grupie przestępczej. Na 14 dni trafi do tymczasowego aresztu, a o jego losie zadecyduje sąd.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0155 seconds.