Z ostatniej chwili

Sędziowali na finale mistrzostw

2020-09-07 15:55:26 informacje
img

Kolejny raz z bardzo dobrej strony zaprezentowali się siatkarscy arbitrzy z naszego miasta, sędziując finałowy turniej Mistrzostw Polski kobiet i mężczyzn w „plażówce” - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Tegoroczny turniej finałowy odbył się w Mysłowicach, gdzie od piątku 28 sierpnia do niedzieli 30 sierpnia najlepsze polskie zawodniczki i zawodnicy tej dyscypliny rywalizowali o mistrzowski tytuł i złote medale. Pula nagród wynosiła 110 tys. zł.

W Mysłowicach obecni byli też arbitrzy z Częstochowy, a mecze z ich udziałem były transmitowane na żywo na kanale Polsat Sport Extra. Nasze miasto reprezentowali nominowani przez Polski Związek Piłki Siatkowej sędziowie Marcin Dobrzański oraz Marta Rembielak-Kucharska, która w meczu kobiet decydującym o złotym medalu i mistrzostwie Polski była drugim sędzią, pomagając Januszowi Cyranowi z Bielska-Białej. Na turnieju obecny był też Przewodniczący Wydziału Siatkówki Plażowej PZPS Rafał Pośpiech z Częstochowy.

Już od 5 lat finały Mistrzostw Polski odbywają się z udziałem częstochowskich arbitrów. Marta Rembielak-Kucharska po raz drugi dotarła do meczu o złoty medal –  w 2018 roku była sędzią II w meczu finałowym kobiet.

Zdjęcia z archiwum Marty Rembielak-Kucharskiej / Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0148 seconds.