Z ostatniej chwili

Siatkarze AZS będą promowali Częstochowę

2018-09-24 12:32:05 informacje
img

Rozstrzygnięto kolejny przetarg na promocję Częstochowy poprzez sport. W zakresie promocji poprzez zespół siatkarski biorący udział w rozgrywkach I ligi jedynym oferentem był AZS Częstochowa. Umowa do końca 2018 r., która jest w trakcie podpisywania, opiewa na blisko 600 tys. zł - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.
Klub będzie realizował promocję miasta  podczas wszystkich spotkań w roli gospodarza oraz wyjazdowych.
Zadaniem siatkarzy będzie kreowanie pozytywnego wizerunku Częstochowy w ramach działań promocyjnych przygotowanych i realizowanych przez klub, w tym np. umieszczanie i eksponowanie logo miasta np. na koszulkach, dresach, w spotach, a także materiałach informacyjno-promocyjnych oraz poligraficznych przygotowanych i wykonanych przez AZS. Miasto ma również prawo do wykorzystania wizerunku zawodników zespołu oraz całej drużyny dla swych celów promocyjnych, np. formie nieodpłatnego udziału zawodników i trenerów w przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Miasto (oczywiście w uzgodnionych wcześniej terminach nie kolidujących z realizacją procesu szkoleniowego i zawodami siatkarskimi).
Kwota oferty przetargowej złożonej przez AZS Częstochowa SSA wynosiła 598.900 zł. Umowa będzie obowiązywać do końca roku.
Wcześniej Miasto podpisało umowy na promocję Częstochowy w 2018 r. poprzez sport żużlowy (występy Włókniarza  Częstochowa w ekstralidze żużlowej – z kwotą 3,5 mln zł), piłkę nożną (gra Rakowa Częstochowa w Nice I Lidze - 1,8 mln zł) oraz tenis stołowy (występy Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu im. Jana Długosza w ekstraklasie tenisistek stołowych – 300 tys. zł).
Fot. Leszek Pilichowski/Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0272 seconds.