Z ostatniej chwili

Śmiertelny wypadek motocyklisty

2019-08-28 14:00:59 informacje
img

Częstochowscy policjanci wspólnie z prokuratorem wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło dzisiaj, w środę 28 sierpnia w Częstochowie na ul. św. Rocha. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący audi, przejeżdżając przez jezdnię, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście. Pomimo podjętej na miejscu reanimacji, 41-letni kierowca jednośladu zmarł.

Do zdarzenia doszło po godz. 9.00,. Ze wstępnych ustaleń policjantów z wydziału ruchu drogowego wynika, że 31-letni kierowca audi, przejeżdżając przez jezdnię, nie ustąpił pierwszeństwa kierującemu motocyklem. W wyniku tego zdarzenia, 41-letni motocyklista z Częstochowy, pomimo podjętej na miejscu reanimacji zmarł. Kierowca samochodu był trzeźwy, nie odniósł obrażeń. Śledczy, wspólnie z prokuratorem, wyjaśniają szczegóły tego tragicznego zdarzenia.

Na miejscu wypadku, pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z częstochowskiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu.

Fot. Materiały czestochowskiej Policji

Page generated in 0.0262 seconds.