Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami

2018-10-31 12:35:49 informacje
img

„Represyjność prawa podatkowego. Istotne dla przedsiębiorców zmiany w podatkach w 2019 roku” to temat kolejnego „Śniadania z przedsiębiorcami”, które 8 listopada odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym.

W związku z zapowiadanymi istotnymi zmianami w podatkach podczas spotkania poruszone zostaną następujące zagadnienia:
- nowe regulacje dotyczące samochodów osobowych,
- wprowadzenie tzw. „podatku od wyjścia” (ang. Exit tax),
- możliwości posługiwania się kopią certyfikatu rezydencji,
- regulacje obrotu kryptowalutami,
- nowe stawki 9% CIT,
- wyższy limit składek na organizacje dobrowolne,
- premie za finansowanie kapitałem własnym.
Prelegentem będzie prof. dr hab. Adam Mariański - profesor nadzwyczajny w Katedrze Prawa Podatkowego Uniwersytetu Łódzkiego, partner zarządzający w Mariański Group, przewodniczący Krajowej Rady Doradców Podatkowych, współpracownik Centrum Dokumentacji i Studiów Podatkowych Uniwersytetu Łódzkiego, prezes Stowarzyszenia Polskich Firm Rodzinnych, członek Europejskiego Stowarzyszenia Profesorów Prawa Podatkowego, a także Rady Programowej „Przeglądu Podatkowego”. Prelegent jest też autorem ponad dwustu publikacji z prawa podatkowego.
Spotkanie odbędzie się 8 listopada Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Rozpocznie się o 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny. Zainteresowani uczestnictwem są proszeni o rejestrację do 7 listopada za pomocą formularza na stronie www.arr.czestochowa.pl w zakładce „Śniadania z przedsiębiorcami”.
Osobą do kontaktu pozostaje Olga Przybylik. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numer 34 360 56 88.

Page generated in 0.0663 seconds.