Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami

2019-02-27 12:06:40 informacje
img

„Crowdfunding dla firm. Rozwiązanie dla poszukujących wsparcia w biznesie” to temat kolejnego „Śniadania z przedsiębiorcami” organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A. Spotkanie w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym odbędzie się w czwartek 7 marca.
Podczas spotkania zostaną poruszone zagadnienia:
1. Dla kogo jest finansowanie społecznościowe?
2. Rodzaje crowdfundingu i ich skutki prawne.
3. Przyszłość crowdfundingu. Szanse i wyzwania.
Szkolenie poprowadzi Paweł Grzelak – senior associate w Kancelarii Dawid & Partnerzy - Adwokaci i Radcowie Prawni,  adwokat, tłumacz tekstów specjalistycznych. W swojej praktyce koncentruje się na prawie cywilnym, prawie pracy oraz wsparciu jednostek oświatowych i przedsiębiorców w prowadzonej polityce kadrowej. Absolwent m.in. Uniwersytetu w Orleanie ze specjalnością w zakresie europejskiego prawa gospodarczego. 
Śniadanie rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.
Zainteresowani proszeni są o rejestrację do 6 marca za pomocą formularza na stronie internetowej: www.arr.czestochowa.pl - zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”
Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0314 seconds.