Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami

2019-05-06 09:27:15 informacje
img

Inwestowanie grupowe w mieszkania na wynajem - to temat kolejnego „Śniadania z przedsiębiorcami”, które  w czwartek 9 maja odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Udział w spotkaniu jest bezpłatny – trzeba tylko zarejestrować się do 7 maja. 
Uczestniczki i uczestnicy spotkania będą mogli dowiedzieć się, jak działa inwestowanie grupowe w mieszkania na wynajem, czemu warto w ten sposób inwestować i na jakie zyski można liczyć. Zagadnienie omówi Artur Kaźmierczak, członek rady nadzorczej Mzuri – największej w Polsce firmy zarządzającej wynajmem mieszkań.
Spotkanie rozpocznie się  o godz. 8.30. Potrwa ok. 2 godzin. Wstęp jest bezpłatny. Zainteresowani  udziałem są proszeni o rejestrację do 7 maja za pomocą formularza zgłoszeniowego na stronie www.arr.czestochowa.pl  (zakładka „Śniadania z  przedsiębiorcami”)
Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem (34) 360 56 88.

Page generated in 0.0198 seconds.