Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami

2020-01-08 11:17:16 informacje
img

„Jak wyjść z biznesem na nowe rynki zagraniczne” to temat pierwszego w nowym roku spotkania z cyklu „Śniadanie z przedsiębiorcami”, organizowanego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A., które odbędzie się w czwartek 9 stycznia - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Głównymi zagadnieniami prezentacji będą: analiza potencjału eksportowego firmy i wyboru nowych rynków docelowych; lepsze zrozumienie potrzeb lokalnych klientów zagranicznych oraz wybór i uruchomienie kanałów skutecznego docierania do klientów z danego kraju.

Prelegentem będzie Ewa Wójcik, od 2017 r. doradca w Projekcie Google Internetowe Rewolucje. Z marketingiem internetowym związana od 2013 r. Szczególnie interesuje się tematyką budowania i optymalizacji stron internetowych, pozycjonowaniem, content marketingiem oraz tworzeniem skutecznych kampanii reklamowych Google Ads. Na co dzień pomaga przedsiębiorcom w zakresie wykorzystania marketingu internetowego dla zwiększania sprzedaży i budowania silnego wizerunku marki.

Podczas spotkania dyrektor Powiatowego Urzędu Pracy w Częstochowie Piotr Urbaniak przedstawi ofertę współpracy Powiatowego Urzędu Pracy dla przedsiębiorców na 2020 rok.

Śniadanie z przedsiębiorcami odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo - Technologicznym przy ul. Wały Dwernickiego 117/121 w czwartek 9 stycznia. Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.

Organizatorzy proszą o rejestrację na spotkanie do 8 stycznia 2020 r. za pomocą formularza na stronie internetowej: www.arr.czestochowa.pl - zapisy w zakładce „Śniadania z  przedsiębiorcami”.

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Wszelkie pytania kierować można mailowo na adres sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie pod numerem 34 360 56 88.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny.

Page generated in 0.0157 seconds.