Z ostatniej chwili

Śniadanie z przedsiębiorcami

2020-01-30 11:44:40 informacje
img

„Podstawy komunikacji w biznesie” i „Dotacje unijne dla firm w 2020 roku” to tematy kolejnego „Śniadania z przedsiębiorcami”, które 6 lutego odbędzie się w Parku Przemysłowo-Technologicznym.

Uczestnicy spotkania  dowiedzą się,  jakie znaczenie ma osobowość w budowaniu relacji międzyludzkich, poznają najczęstsze bariery w procesie komunikowania się oraz uniwersalne zasady komunikacji.

Usłyszą również, o jakie dotacje unijne mogą się starać w tym roku.

Prelegentami będą: Justyna Królak - absolwentka Wydziału Zarządzania i Marketingu Politechniki Częstochowskiej w zakresie Zarządzania Zasobami Ludzkimi, studiów podyplomowych z zakresu Psychologii Zarządzania na Uniwersytecie Wrocławskim oraz z zakresu Administracji w Wyższej Szkole Humanitas w Sosnowcu oraz Józef Wojtas – specjalista ds. Funduszy Europejskich Lokalnego Punktu Informacyjnego w Częstochowie, prowadzonego przez Agencję Rozwoju Regionalnego w Częstochowie S.A.

Śniadanie z przedsiębiorcami odbędzie się w Częstochowskim Parku Przemysłowo-Technologicznym (ul. Wały Dwernickiego 117/121). Rozpocznie się o godz. 8.30 i potrwa ok. 2 godzin.

Udział w nim jest bezpłatny. Zainteresowani udziałem są proszeniu o rejestrację do 4 lutego, za pomocą formularza na stronie internetowej www.arr.czestochowa.pl (zakładka „Śniadania z przedsiębiorcami”).

Osobą do kontaktu jest Paulina Ptaszek. Dodatkowe pytania można kierować mailowo: sniadania@arr.czestochowa.pl lub telefonicznie: 34 360 56 88.

Page generated in 0.0196 seconds.