Z ostatniej chwili

Spotkanie fanów „Gry o tron”

2019-04-11 13:49:27 informacje
img

Takiego wydarzenia w Częstochowie jeszcze nie było! Na dwa dni Galeria Jurajska zamieni się bowiem w... Westeros, które najeżdżane i zdobywane będzie przez fanów sagi „Gra o tron".

 

Jeśli więc z wypiekami na twarzy śledzisz losy Jona Snowa, Daenerys, Tyriona Lannistera czy Cersei Lannister, nie może Cię zabraknąć 13 i 14 kwietnia w Galerii Jurajskiej - zachęcają organizatorzy.

Będzie to największe spotkanie fanów serialu „Gry o tron" w tej części Polski. Okazją jest premiera ósmego, finałowego sezonu kultowego serialu HBO.

Na uczestników wydarzenia czekać będzie moc atrakcji i emocje niczym w każdej scenie ze smokami!

DZIEŃ PIERWSZY
W sobotę 13 kwietnia do centrum handlowego zawita Grupa Westeros, największa w Polsce grupa fanów „Gry o tron". Zaprezentuje się w strojach bohaterów serialu i sagi. Nie zabraknie też „sobowtórów" kultowych i ulubionych postaci.

Grupa wprowadzi gości wydarzenia w klimat serialu. Będzie można obejrzeć jego najciekawsze fragmenty oraz dowiedzieć się więcej o kulisach powstawania serii oraz o samych bohaterach i Westeros. Fani wspólnie z grupą będą mogli odgrywać też ulubione sceny z serialu. Najciekawsze występy będą nagrodzone!

W galerii pojawi się także prawdziwy Żelazny Tron, na którym będzie mógł zasiąść każdy i zrobić sobie wyjątkowe zdjęcie jako władca legendarnej krainy! Zdjęcia będzie można zrobić sobie także z członkami Grupy Westeros. Nie zabraknie też zabaw dla dzieci i animacji w kąciku kreatywnym.

Oprócz tego na naszej scenie będzie można w dość nietypowej oprawie zobaczyć najnowsze, wiosenne kolekcje wprost ze sklepów Galerii Jurajskiej. W sumie przygotowano aż 3 odsłony pokazu modowych trendów. Początek wszystkich atrakcji o godz. 14:00.

DZIEŃ DRUGI

W niedzielę 14 kwietnia w Galerii odbędzie się wielki finał konkursu Cosplay. Na scenie pojawią się osoby, które zgłosiły się do zabawy i zaprezentują się w strojach i stylizacjach rodem z „Gry o tron". Nietypowe zmagania oceniać będzie jury, w skład którego wejdą m.in. przedstawiciele Grupy Westeros. 

Z grupą będzie się można spotkać również podczas animacji na scenie. Podobnie jak w sobotę, będzie można wspólnie z jej członkami odgrywać scenki z serialu, a także dowiedzieć się czegoś więcej o niezwykłej krainie z sagi Georga R.R. Martina oraz o bohaterach serialu HBO. Nie zabraknie także konkursów z nagrodami oraz strefy z zabawami kreatywnymi dla dzieci.

Oprócz tego będzie można zrobić sobie zdjęcie na Żelaznym Tronie. Wydarzenie poprowadzi Gabi Drzewiecka. Początek wszystkich atrakcji o godz. 14:00.

Przez cały weekend w sklepach znaleźć będzie można także setki ciekawych rabatów i promocji. A robiąc w Jurajskiej zakupy w dniach 13 i 14 kwietnia będzie można zdobyć wyjątkowe gadżety filmowe. Wystarczy zrobić zakupy powyżej 150 zł na max. 2 paragonach i wymienić paragon/paragony na upominki. Do rozdania będą: poduszki, koszulki i podkładki. Każdego dnia do rozdania przygotowane będzie 200 gadżetów

Page generated in 0.0679 seconds.