Z ostatniej chwili

Spotkanie z Alkiem Rogozińskim

2019-03-30 11:01:48 informacje
img

Spotkanie z Alkiem Rogozińskim, autorem określanym mianem Księcia Komedii Kryminalnej dziś, w sobotę 30 marca odbędzie się w Księgarni Świat Książki znajdującej się w Galerii Jurajskiej. Początek - o 15.30.
Okazją do spotkania jest premiera książki „Śmierć w blasku fleszy”.
O czym jest ta powieść? Dwójka przyjaciół, Mariusz i Dominika, prowadzi agencję zajmującą się organizacją imprez. Kiedy otrzymują zlecenie przygotowania pokazu mody najpopularniejszych polskich projektantów, starają się zrobić wszystko, aby stał  się najważniejszym wydarzeniem towarzyskim sezonu. Cel zostaje osiągnięty! Niestety nie tak, jak to sobie wymarzyli… Pokaz kończy się morderstwem znanej modelki, a podejrzenia padają na jedną z pracownic ich agencji. Mario i Miśka postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce i rozpoczynają własne śledztwo. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi im mama Dominiki, zakochana w kryminałach Agathy Christie. Czy z takim wsparciem przyjaciołom uda się rozwiązać zagadkę i uratować reputację firmy?
Podczas spotkania będzie można poznać kulisy powstawania  książki. Będzie też czas na zadanie Autorowi najbardziej nurtujących pytań.

Page generated in 0.0323 seconds.