Z ostatniej chwili

Spotkanie z Kajetanem Puszkiem

2018-10-26 11:17:41 informacje
img

Spotkanie z Kajetanem Puszkiem, autorem powieści „Dwa Sumienia Theophiliusa” zapowiada na dziś, piątek 26 października Ośrodek Promocji Kultury „Gaude Mater” (ul. Dąbrowskiego 1). Upłynie ono pod znakiem tajemniczych morderstw, bowiem Theophilus to nekromanta i członek tajemniczego zakonu, dokonujący rytualnych morderstw masonów. Jego tropem podążają detektyw Pudliński, łysy i krępy indywidualista, który oprócz strzałów z glocka wystrzeliwuje z siebie ostre i cięte dźwięki saksofonu tenorowego podczas jazzowych improwizacji, copywriter Aleksander, dla którego ściganie zbrodniarza stało się obsesją oraz dziennikarka Magda.
Pisarz pochodzi z Częstochowy, a od 8 lat mieszka w Warszawie. Pracuje jako copywriter i dyrektor kreatywny, jest właścicielem agencji reklamowej. Na przyszły rok zaplanował publikację powieści obyczajowej z elementami science fiction – Miasto Stygmatyków.
Spotkanie odbywa się w ramach comiesięcznego Literackiego Piątku. Początek - o godz. 19.00. Wcześniej - Wymiana Książki (o 15.00) oraz Turniej Jednego Opowiadania (o 17.00).

Page generated in 0.0463 seconds.