Z ostatniej chwili

Spotkanie z Kubą Bociągą

2020-06-19 10:52:52 informacje
img

Począwszy od dziś, piątku 19 czerwca, w każdy kolejny piątek będzie można wziąć udział w wirtualnym spotkaniu z młodymi, ciekawymi osobowościami Częstochowy, uczestniczącymi w okolicznościowym, miejskim projekcie „Twarze Przyszłości”. W najbliższy piątek – podróżnik i wokalista Kuba Bociąga.     
Wirtualne spotkania to kolejna okazja, by nieco bliżej poznać te młode ambasadorki i ambasadorów Częstochowy. Spotkania odbywać się będą w każdy piątek – transmisje będzie można zobaczyć na żywo na fanpage’u projektu pod linkiem https://www.facebook.com/twarze.przyszlosci/
Zapisy spotkań będą udostępniane też na miejskim profilu w serwisie YouTube.
Gościem dzisiejszego, pierwszego spotkania o godz. 19.00 będzie Kuba Bociąga – wokalista częstochowskiej grupy AmperA i podróżnik. W następny piątek, 26 czerwca, będzie można spotkać się w sieci z Aną Andrzejewską – lubianą i znaną także daleko poza Częstochową wokalistką.  
Ze względu na bezpieczeństwo i epidemiczne obostrzenia spotkania odbywają się na razie wirtualnie. Organizatorzy mają jednak nadzieję, że w nieodległej przyszłości uczestniczki i uczestnicy projektu będą mogli spotykać się z publicznością także już bez pośrednictwa internetowych łączy.
Projekt odbywa się w ramach jubileuszu 800-lecia pierwszej pisanej wzmianki o Częstochowie. Trwa przez cały obecny rok. Ma na celu przybliżyć sylwetki osób między dwudziestką a czterdziestką, które w taki czy inny sposób są mocno związane z naszym miastem, odnotowali już warte uwagi sukcesy w rozmaitych dziedzinach i najprawdopodobniej usłyszymy o nich jeszcze bardzo wiele w przyszłości - informuje Marcin Breczko z Biura Prasowego Urzędu Miasta.

Page generated in 0.0143 seconds.