Z ostatniej chwili

Stalker w rękach kłomnickiej Policji

2018-04-30 10:05:25 informacje
img

Dzielnicowi z Kłomnic zatrzymali 30-latka podejrzanego o stalking, kradzież i zniszczenie mienia. Jak ustalili śledczy z referatu kryminalnego, mężczyzna nękał swoją byłą dziewczynę już od ubiegłego roku, a w ostatnim czasie ukradł i zniszczył jej rower. Prokurator oddał go pod dozór policji i wydał zakaz kontaktowania i zbliżania się do pokrzywdzonej.
Kilka dni temu oficer dyżurny z Kłomnic otrzymał zgłoszenie o kradzieży roweru. Mundurowi odnaleźli skradziony jednoślad jeszcze tego samego dnia, ale już zniszczony. Jak ustalili policjanci, podejrzany o ten czyn, to były chłopak pokrzywdzonej. Mężczyznę  zatrzymali dzielnicowi. Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił przedstawić mu zarzuty stalkingu, kradzieży i zniszczenia mienia. 30-latek już od przeszło roku nachodził kobietę i nękał ją licznymi telefonami oraz SMS-ami, ubliżał jej i groził śmiercią.
Prokurator z Prokuratury Rejonowej w Częstochowie zadecydował o zastosowaniu w tym przypadku kilku środków zapobiegawczych wobec podejrzanego: dozoru policyjnego oraz zakazu kontaktowania się z pokrzywdzoną i zbliżania do niej.

Page generated in 0.0301 seconds.