Z ostatniej chwili

Stres pod kontrolą

2018-01-23 11:56:32 informacje
img

Spotkanie z prof. Januszem Szopą "Stres pod kontrolą" w czwartek 25 stycznia odbędzie się w Ratuszu. Początek o godz. 18.00.
Prof. AWF dr hab. dr h.c. Janusz Szopa jest kierownikiem Katedry Zarządzania Sportem i Turystyką Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Wcześniej pełnił funkcje: dziekana Wydziału Zarządzania Sportem i Turystyką, kierownika Zespołu Dydaktycznego Technik Relaksacyjnych i Jogi w katowickiej AWF oraz rektora, prorektora, dziekana, dyrektora Instytutu Matematyki i Informatyki, kierownika Zakładu Technik Relaksacyjnych i Jogi na Politechnice Częstochowskiej. Jest twórcą programów kształcenia instruktorów rekreacji ruchowej w specjalności hatha joga oraz kierownikiem studiów podyplomowych "Relaksacja i joga" na Wydziale Rehabilitacji AWF Warszawa, autorem i współautorem 3 książek oraz około 80 publikacji naukowych i kilkunastu artykułów popularyzatorskich z zakresu jogi i jej zastosowań w profilaktyce zdrowia, a także około 120 artykułów z zakresu nauk technicznych i nauk o zarządzaniu.
- We współczesnym świecie jesteśmy szczególnie narażeni na stres. Dobrze jest uświadomić sobie, co może go wywoływać i jakie są jego objawy. Podczas spotkania omówione zostaną metody pozwalające zapanować nad stresem i poprawić jakość życia - zapowiada.

Page generated in 0.0371 seconds.