Z ostatniej chwili

Sukcesy biznesowe i kulturalne

2018-02-05 12:17:13 informacje
img

Dotarło do nas sporo dobrych wiadomości o sukcesach częstochowian w rozmaitych dziedzinach.
* Do Częstochowy trafiła w tym roku prestiżowa Statuetka Lidera Polskiego Biznesu. Nagrodę otrzymała firma Metal Union i jej prezes Włodzimierz Chwalba - informuje Business Centre Club. 
* Po raz 26. Regionalna Izba Gospodarcza w Katowicach rozdała Laury Umiejętności i Kompetencji. Wśród uhonorowanych jest częstochowianin Ryszard Szczuka, miejski radny i wieloletni prezes spółdzielni mieszkaniowej "Nasza Praca"
* II nagrodę w konkursie "Zima - Cztery Pory Karykatury" organizowanym przez warszawskie Muzeum Karykatury zdobył częstochowianin Dariusz Dąbrowski
* Dariusz Gawroński zdobył w Czarnogórze złoty medal w międzynarodowym konkursie fotograficznym - Kadar 2017 za portret kobiety, Pani Marysi.
* Płyta "Idę" naszego zespołu Forsal zdobyła III miejsce w ankiecie internautów bluesonline.pl na najlepszą płytę bluesową minionego roku. Otrzymała 4319 głosów.
* Zespół Forsal jest też na 4. miejscu ankiety czytelników kwartalnika Twój Blues "Blues Top 2017" w kategorii "Odkrycie roku - Polska", jego wokalista Jakub Konieczko - na 7. miejscu w kategorii "Wokalista roku - Polska" i na tej samej pozycji w kategorii "Harmonijkarz roku - Polska". W kategorii "Zespół roku - Polska" zespół Forsal zajął 5. miejsce, a jego płyta "Idę" - 6. miejsce w kategorii "Płyta roku - Polska".

Page generated in 0.0325 seconds.