Z ostatniej chwili

Suszył konopie w toalecie

2022-10-05 12:15:07 informacje
img

Kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową i pseudokibiców z Częstochowy zatrzymali 21-latka, który nielegalnie uprawiał konopie i posiadał marihuanę. Policjanci zabezpieczyli łącznie ponad 1 kg zielonego suszu. Mieszkaniec Bełchatowa usłyszał zarzuty i decyzją prokuratora został objęty policyjnym dozorem - informuje częstochowska Policja.

Policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej i pseudokibiców podczas codziennej służby wnikliwie analizują każdą informację o osobach, które wbrew przepisom posiadają narkotyki. Tym razem trop zaprowadził ich na teren województwa łódzkiego. 28 września dotarli do 21-latka, który w miejscu zamieszkania posiadał ponad 1 kg marihuany. Kilkanaście kilometrów dalej, na działce rekreacyjnej uprawiał, a następnie suszył w wolnostojącej toalecie nielegalne konopie.

Kryminalni zabezpieczyli łącznie prawie 1,3 kilograma zielonego suszu.

Mieszkaniec Bełchatowa usłyszał już zarzuty. Bełchatowska prokuratura zastosowała względem 21-latka policyjny dozór. Teraz 5 razy w tygodniu musi się meldować w komisariacie i ma zakaz opuszczania kraju. Dodatkowo będzie musiał wpłacić ponad 20 tys. zł poręczenia majątkowego. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.017 seconds.