Z ostatniej chwili

Świadek ujął złodzieja

2019-09-16 11:50:12 informacje
img

Policjanci z Myszkowa zatrzymali 60-latka z Choronia, który ukradł piłę łańcuchową. Złodzieja ujął obywatel, który widząc zdarzenie, natychmiast zareagował i ruszył za złodziejem. Zatrzymany recydywista usłyszał zarzut. O jego dalszym losie zdecydują prokurator i sąd - informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło w sobotnie popołudnie na ul. Częstochowskiej w Przybynowie. Do jednego z garaży wszedł nieznany mężczyzna i zabrał stamtąd piłę łańcuchową. Następnie opuścił posesję i z łupem poszedł sobie w dalszą drogę. Uwagę na złodzieja zwrócił 37-latek, który stał w grupie znajomych niedaleko tej posesji. Mężczyzna zorientował się, że nieznajomy niesie piłę łańcuchową, która najprawdopodobniej należy do jego ojca. Od razu ruszył za nim i ujął złodzieja. 

Powiadomieni o zdarzeniu kryminalni zatrzymali rabusia. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu. Okazało się, że w przeszłości był wielokrotnie karany za kradzieże. Wczoraj usłyszał zarzut kradzieży wartej 600 zł piły. Skradzione mienie trafiło z powrotem do właściciela. Mężczyzna za popełnione przestępstwo odpowie jako recydywista. 

Page generated in 0.0225 seconds.