Z ostatniej chwili

Świadome odżywianie: dobre triki, zamienniki - praktyczne wskazówki

2019-05-13 07:44:23 informacje
img

Spotkanie „Świadome odżywianie: dobre triki, zamienniki - praktyczne wskazówki” zapowiada  Szkoła Cosinus (ul. Żwirki i Wigury 6/14, sala nr 5). Odbędzie się ono we wtorek 14 maja, początek o godz. 18.00.
Uczestnicy spotkania zorganizowanego przez Kluby Zdrowego Życia otrzymają  praktyczne wskazówki dotyczące odżywiania, a także nauczą się, na co zwracać uwagę podczas zakupów, aby jak najlepiej wybrać dobrej jakości produkty dla siebie i swoich bliskich. 
Gościem specjalnym będzie mgr Małgorzata Stanior - dyplomowany dietetyk kliniczny, farmaceuta oraz pedagog. Absolwentka Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Prowadzi liczne szkolenia z zakresu dietetyki, zarówno w firmach i instytucjach, jak i szkołach, przedszkolach, uniwersytetach III wieku i innych. Prowadzi wykłady, prelekcje, a także warsztaty kulinarne dla dzieci i dorosłych. Współpracuje z wieloma fundacjami i stowarzyszeniami w całej Polsce. Od 9 lat prowadzi swój prywatny Gabinet Dietetyczny Dietetyka i Żywienie w Częstochowie. Od 2 lat jest współzałożycielką Centrum Rehabilitacji i Dietetyki w Częstochowie. Twórczyni wielu projektów dietetycznych dla różnych grup: dzieci, dorosłych, kobiet w ciąży i karmiących, ludzi starszych, sportowców. Realizuje szkolenia, warsztaty kulinarne w projektach współfinansowanych z Unii Europejskiej. Jest twórczynią wielu projektów z zakresu żywienia i dietetyki. Czynnie działa jako partner w wielu stowarzyszeniach. Częsty gość specjalny projektów żywieniowych w szkołach, przedszkolach czy instytucjach. Udziela licznych wywiadów do radia, gazet i telewizji. Posiada szerokie doświadczenie w prowadzeniu szkoleń dla różnorodnych grup zawodowych, o zróżnicowanej tematyce zdrowotnej. 
Wydarzenie jest adresowane do zainteresowanych zdrowym życiem. Zgłoszenia zainteresowanych  uczestnictwem przyjmuje organizator - Marta Mirż.

Page generated in 0.0216 seconds.