Z ostatniej chwili

Syn, Tato, Lato

2021-07-02 12:58:09 informacje
img

Siatkarska rywalizacja na piasku, rodzinna atmosfera, konkursy dla dzieci z animacjami – w sobotę 26 czerwca przy Galerii Jurajskiej odbył się siatkarski festyn: „Syn, Tato, Lato" organizowany przez Akademię Norwidziaka funkcjonującą w Exact Systems Norwid Częstochowa.

To było rodzinne spotkanie ojców z synami, ale nie zabrakło też mam, sióstr i córek. W sobotę na boiskach do siatkówki plażowej przy Galerii Jurajskiej Akademia Norwidziaka zorganizowała rodzinny festyn siatkarski: „Syn, Tato, Lato". To kolejny event przygotowany przez klub Exact Systems Norwid. Podczas zawodów grze młodych siatkarzy z Akademii Norwida przyglądał się nowy przyjmujący Exact Systems Norwida Kamil Długosz, który przeszedł do częstochowskiego klubu z grającej w Plus Lidze Stali Nysa.

W turnieju rywalizowało kilkanaście par. Duety grały w kategorii do 15 lat oraz powyżej 15 lat (syn). Kategorię do lat 15 wygrali Bartek i Piotr Lewandowscy. Piotr Lewandowski wspólnie z Lesławem Walaszczykiem rozegrali też mecz pokazowy z częstochowskimi sędziami i dziennikarzami. Spotkanie zakończyło się remisem 1:1 w setach. Z uwagi na brak siły nie grano tie-breaka...

– To było świetne rozpoczęcie wakacji w rodzinnej atmosferze – mówi wiceprezes Exact Systems Norwid i główny sponsor festynu Lesław Walaszczyk. - Siatkówka plażowa pokazuje efekty ciężkiej całosezonowej pracy młodzieży, gdzie 11-14-latkowie stanowią o sile par mierzących się w systemie tata-syn. Wielkie gratulacje dla wygranych, ale również dla wszystkich uczestników festynu.

Sponsorem festynu była firma Exact Systems, czyli główny sponsor Klubu Sportowego Norwid Częstochowa. Festyn przygotowali trenerzy z Akademii Norwidziaka: Adrian Kraś i Tomasz Kryński, jednocześnie siatkarze 1-ligowego Exact Systems Norwida.

Na zdjęciu Bartek i Piotr Lewandowscy i Lesław Walaszczyk

Page generated in 0.0156 seconds.