Z ostatniej chwili

Szczęśliwy finał poszukiwań 44-latka

2020-05-28 12:54:41 informacje
img

Policjanci z Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego Wydziału Prewencji bełchatowskiej komendy odnaleźli zaginionego 44-latka z Czarnego Lasu poszukiwanego przez KP w Kłomnicach. O zaginięciu mężczyzny KPP w Bełchatowie powiadomiona została 26 maja tuż po godz. 18.00. Niecałe 3 godziny później mężczyzna został odnaleziony. Jego życiu już nic nie zagraża - informuje częstochowska Policja.
Zaginiony mężczyzna odjechał z miejsca zamieszkania renaultem scenic. Przemieszczał się przez powiaty radomszczański oraz pajęczański. Istniało prawdopodobieństwo, że mógł się pojawić na terenie podległym KPP w Bełchatowie. Rodzina mężczyzny przekazała, że ma problemy zdrowotne i znajduje się w złym stanie psychicznym. W takiej sytuacji oficer dyżurny bełchatowskiej komendy  zadysponował patrole policyjne do poszukiwań. Funkcjonariusze patrolowali teren, zdając sobie sprawę, że czas ma kluczowe znaczenie. Już po niespełna trzech godzinach 44-latek został odnaleziony w rejonie ul. Zamoście w Bełchatowie. Siedział w swoim samochodzie zaparkowanym przy wjeździe do lasu w pobliżu torów kolejowych. Odmówił pomocy medycznej i został przekazany rodzinie. 
W poszukiwaniach, oprócz funkcjonariuszy z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie, brali również udział funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Kłomnicach, Komendy Powiatowej Policji w Radomsku oraz Komisariatu Policji w Pajęcznie. 

Page generated in 0.0185 seconds.