Z ostatniej chwili

TEJ INFORMACJI MÓGŁBYŚ DZIŚ NIE DOSTAĆ: Od 12 lutego znowu będziemy się ślizgać na sztucznym lodowisku

2021-02-10 15:55:36 informacje
img

W najbliższy piątek – po wymuszonej pandemicznymi obostrzeniami przerwie –  ruszy kontynuacja sezonu na Sztucznym Lodowisku przy ul. Boya-Żeleńskiego. Będzie czynne od 9.30 do 20.15. Zasady sanitarne – na razie te same co w grudniu. Sprzedaż biletów online – od 11 lutego.

Bilety wstępu będzie można kupować przez internet od czwartku, 11 lutego, od godz.12.00, pod linkiem https://ttsoft.pl/kup-bilet-online-lodowisko-czestochowa/

Bilety przez internet kupować będzie można również w dniu, w którym planujemy wybrać się na lodowisko – nawet bezpośrednio przed samym ślizgiem (o ile nie wyczerpie się pula).

W dalszym ciągu bilety kupować będzie można też tradycyjnie – w kasach obiektu. Tu jednak również musi być spełniony warunek ich dostępności.

Zgodnie z zapowiedziami rządu, najbliższe poluzowanie obostrzeń – w tym otwarcie obiektów sportowych na świeżym powietrzu – wprowadzone zostało warunkowo – na dwa tygodnie, czyli do 26 lutego.

Administrujący lodowiskiem Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji ma nadzieję, że sytuacja epidemiczna pozwoli, aby obiekt przy ul. Boya-Żeleńskiego 6/8 funkcjonował również po tym terminie.

MOSiR czeka także na treść nowego Rozporządzenia Rady Ministrów, które uszczegółowi zasady reżimu sanitarnego, w jakim funkcjonowało będzie lodowisko od 12 lutego. Obecnie przyjęto założenie, że zasady te będą dokładnie takie, jak w grudniu 2020 r.

O ewentualnych zmianach MOSiR będzie informować na bieżąco na swojej stronie internetowej http://www.mosir.pl

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0138 seconds.