Z ostatniej chwili

Targi Pracy i Kariery Zawodowej

2019-10-24 17:07:20 informacje
img

Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie organizuje Targi Pracy i Kariery Zawodowej, które w siedzibie Ośrodka Szkolenia i Wychowania (ul. Tkacka 5a) odbędą się w piątek 25 października w godz. 10.00-13.00.

Ich organizatorami są Ochotnicze Hufce Pracy Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Częstochowie oraz Powiatowy Urząd Pracy w Częstochowie.

Targi są najlepszym sposobem na prezentację ofert pracy (stałej i krótkoterminowej), zarówno w kraju, jak i poza jego granicami. Pracodawcy mają bowiem możliwość bezpośredniego kontaktu z wieloma potencjalnymi pracownikami, z kolei ci ostatni mogą skonfrontować oferty nawet kilkudziesięciu przedsiębiorców i ostatecznie wybrać najatrakcyjniejszą z nich.  

W tegorocznych Targach Pracy i Kariery Zawodowej, obok propozycji pracy, nie zabraknie również szerokiej oferty edukacji zawodowej (szkoły dla dorosłych, szkolenia, kursy, kwalifikacje), porad z zakresu doradztwa zawodowego, informacji na temat zakładania własnej działalności gospodarczej, czy pozyskiwania funduszy unijnych.

Prowadzone też będą seminaria przygotowujące m.in. do rozmowy kwalifikacyjnej z pracodawcą oraz wspierające przezwyciężenia barier ograniczających podejmowanie zatrudnienia.

Page generated in 0.0135 seconds.