Z ostatniej chwili

Tragiczny pożar budynku

2019-11-25 10:48:44 informacje
img

Myszkowscy policjanci ustalają przyczyny i okoliczności pożaru, do którego w czwartek 21 listopada doszło w Łutowcu.  Jedna osoba nie żyje, a druga w stanie ciężkim została przetransportowana śmigłowcem do szpitala. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy prowadzili oględziny miejsca zdarzenia pod nadzorem prokuratora - informuje myszkowska Policja.

W czwartek około godz. 12.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Myszkowie został powiadomiony o pożarze w budynku w Łutowcu (gm. Niegowa). Na miejsce skierowano wszystkie służby. W trakcie gaszenia pożaru w mieszkaniu odnaleziono nieprzytomnego 63-latka, który śmigłowcem Lotniczego Pogotowia Ratunkowego został przetransportowany do szpitala. Wewnątrz mieszkania, z którego wydobywał się ogień, odnaleziono ludzkie zwłoki. Śledczy ustalają tożsamość ofiary. 

Obecny na miejscu prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok, która określi dokładną przyczynę śmierci. 

Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci z grupy dochodzeniowo-śledczej, którzy pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny. Śledczy szczegółowo badają teraz przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

 

Page generated in 0.0128 seconds.