Z ostatniej chwili

Tragiczny wypadek na obwodnicy krzepickiej - kierowca motoroweru nie żyje

2020-10-05 16:24:18 informacje
img

Kłobuccy śledczy wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło dzisiaj, w poniedziałek 5 października na obwodnicy krzepickiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów z drogówki wynika, że kierujący motorowerem romet, poruszając się DK 43 w kierunku Kłobucka, z nieustalonych przyczyn zjechał na prawe pobocze drogi, wywracając pojazd.  W wyniku odniesionych obrażeń 42-letni mężczyzna zmarł w karetce pogotowia ratunkowego podczas transportu do szpitala - informuje kłobucka Policja.

Do zdarzenia doszło dzisiaj wczesnym rankiem, około godziny 5.20.

Na miejscu wypadku pod nadzorem prokuratora pracowali policjanci z kłobuckiej drogówki wraz z technikiem kryminalistyki. Dokładne przyczyny i okoliczności tragicznego zdarzenia będą wyjaśnione w toczącym się postępowaniu, w trakcie którego śledczy skorzystają z opinii biegłych m.in. z zakresu stanu technicznego pojazdów oraz rekonstrukcji wypadków drogowych. Dodatkowo miejsce zdarzenia zbada zespół, w którego skład wchodzą policjanci z drogówki oraz przedstawiciele Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Wszystkie osoby będące świadkami tego wypadku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kłobucku pod nr. telefonu (47) 85 822 00, 997, 112 lub z najbliższą jednostką Policji.

Fot. Materiały Policji

Page generated in 0.0152 seconds.