Z ostatniej chwili

Trener życia na Dzień Kobiet

2019-03-07 11:24:55 informacje
img

Spektakl „Trener życia” będzie można zobaczyć z okazji Dnia Kobiet w Teatrze im. A. Mickiewicza (ul. Kilińskiego 15). Będzie pokazany w piątek 8 marca o godz. 12.00 i 19.00 oraz w sobotę 9 marca o godz. 19.00.
Autorem sztuki jest Nick Reed, reżyserem – Wojciech Malajkat. Grają: Wendy – Sylwia Karczmarczyk, Colin – Sambor Czarnota (gościnnie: Teatr im. S. Jaracza, Łódź), Fiona – Iwona Chołuj, Alex – Maciej Półtorak.
Nie radzisz sobie z życiem! Praca to pasmo udręki, w życiu prywatnym nie jest lepiej. Rozwiązanie jest proste: przeczytaj podręcznik „Jak żyć. Poradnik w pigułce”, następnie „Asertywna i przebojowa – rady i wskazówki”. Realizuj punkt po punkcie zalecenia autora. Za tydzień będziesz świętować swoje małe zwycięstwa. Nie pomaga? To wynajmij coacha, osobistego trenera życia, który pomoże uświadomić ci swoje błędy i znaleźć właściwą drogę… Ale co wtedy, kiedy i on zaczyna błądzić?
„Trener życia” to opowieść o dwojgu ludziach, z których Ona nie odnajduje się w gąszczu życia, a On uświadamia sobie, że droga, którą dotychczas przemierzał, wiedzie na manowce…
Bilety na spektakle wieczorne w cenie: parter 40/35 zł, balkon - 35/30 zł.

Page generated in 0.0334 seconds.