Z ostatniej chwili

Ugodził nożem sąsiada i znęcał się nad matką

2018-12-28 18:49:34 informacje
img

Policjanci z Komisariatu III zatrzymali 44-latka podejrzanego o znęcanie się nad rodziną. Dramat trwał od listopada 2017 r. Mężczyzna wszczynał awantury, w trakcie których wyzywał matkę, był agresywny, a nawet groził jej. Jak ustalili śledczy  ugodził nożem sąsiada, a swojemu kuzynowi groził pozbawieniem życia. Decyzją sądu trafił na 3 miesiące do aresztu - informuje częstochowska Policja.
Kilka dni temu oficer dyżurny z Komisariatu III otrzymał zgłoszenie interwencji. Jak ustalili policjanci, 44-latek kilkukrotnie dobijał się do domu matki, która mieszkała wspólnie ze swoim bratankiem. Pod ich adresem mężczyzna wypowiadał groźby karalne. Na hałasy zareagowali sąsiedzi, którzy próbowali uspokoić agresora. Jeden z nich został ugodzony nożem w szyję. Na szczęście rana nie okazała się poważna. 
Mężczyzna został zatrzymany. W toku wykonywanych czynności okazało się, że od listopada 2017 r. poprzez wszczynanie awantur, ubliżanie i wyzywanie znęcał się nad matką, natomiast swojemu kuzynowi groził pozbawieniem życia.
Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił prokuratorowi przedstawić mu zarzutów znęcania, gróźb karalnych oraz naruszenia czynności narządu ciała. Sąd przychylił się do złożonego wniosku i zadecydował o umieszczeniu podejrzanego na najbliższe 3 miesiące w tymczasowym areszcie.

Page generated in 0.029 seconds.