Z ostatniej chwili

Ukradł perfumy za ponad 2,5 tys. zł

2018-09-24 10:18:01 informacje
img

Godzina wystarczyła policjantom z Komisariatu I na zatrzymanie 26-latka podejrzanego o kradzież kilku flakonów perfum za ponad 2,5 tys. zł w drogerii w centrum miasta. Jak ustalili śledczy, jednego dnia mężczyzna wyniósł ze sklepu 4 flakony. Zachęcony „sukcesem” następnego dnia ukradł jeszcze 3 - informuje częstochowska Policja. 
W środę 19 września rano oficer dyżurny z Komisariatu I otrzymał zgłoszenie kradzieży w jednym ze sklepów samoobsługowych w centrum Częstochowy. Śledczy z wydziału kryminalnego przejrzeli monitoring i przystąpili do działania. Wystarczyła im godzina, aby namierzyć podejrzanego. 26-latek został zatrzymany, gdy szedł aleją Wolności. Trafił na komisariat, a w toku wykonywanych czynności okazało się, że dzień wcześniej w tej samej drogerii również ukradł kilka flakonów perfum. Łączna wartość strat została oszacowana przez sklep na przeszło 2,5 tys. zł.
Zatrzymany usłyszał zarzut kradzieży w warunkach recydywy, wcześniej odbywał już bowiem karę pozbawienia wolności za podobne przestępstwo. Sprawa jest w toku. 

Page generated in 0.0289 seconds.