Z ostatniej chwili

Ulubiony Młynarski

2019-09-17 15:18:11 informacje
img

25 października trafi na sklepowe półki płyta, której w Częstochowie będziemy słuchać z dużą przyjemnością. „Mój ulubiony Młynarski” to 13 piosenek, których na pewno posłuchać warto -by się nimi cieszyć i by dowiedzieć się, jak zostały zinterpretowane.

Piosenki zaśpiewał Piotr Machalica, dobrze znany częstochowskiej publiczności teatralnej, niejeden raz prezentujący się jako aktor śpiewający. Wspomnijmy jednak, że ogromny udział w przygotowaniu krążka mają częstochowianie. Aktorowi towarzyszy bowiem Taj MahaLisa Trio: Michał Walczak - aranżacje, gitara klasyczna, tamburyn, chórki;  Krzysztof Niedźwiecki - gitara akustyczna, gitara rezofoniczna, stopa, chórki, Paweł Surman - trąbka, akordeon, instrumenty perkusyjne, chórki.

Płytę nagrano na żywo i analogowo w Tonn Studio w dniach: 16, 17, 18 kwietnia 2018 roku. Realizacja dźwięku: Maciej Staniecki, Krzysztof Tonn

Mix: Michał Rosicki, Michał Walczak, Krzysztof Niedźwiecki w MaqRecords Studio. Mastering: Michał Rosicki w Bruelsound.

Nastawmy się więc na muzyczną przyjemność - a oczekiwanie niech nam umili jeszcze i ta wiadomość, że na płycie znajdą się takie utwory jak: „Nie ma jak u mamy”, ‚Daj des”, „Ballada o dwóch koniach” czy „Jeszcze w zielone gramy”.

 

Page generated in 0.0354 seconds.