Z ostatniej chwili

Uprawiał marihuanę w piwnicy

2019-06-19 15:14:01 informacje
img

Kryminalni z Komisariatu III Policji w minionym tygodniu zatrzymali mężczyznę, który w piwnicy jednego z bloków na osiedlu Tysiąclecie uprawiał krzewy marihuany. Policjanci zabezpieczyli sadzonki oraz susz roślinny, a także przyrządy do niedozwolonego wytwarzania środków odurzających. Prokurator zastosował wobec zatrzymanego dozór - informuje częstochowska Policja.

Kilka dni temu kryminalni z Komisariatu III postanowili sprawdzić informację, z której wynikało, że w piwnicy w jednym z bloków na Tysiacleciu mogą być uprawiane konopie indyjskie. Kiedy śledczy weszli do środka, okazało się, że ich przypuszczenia są słuszne. Z pomieszczenia piwnicznego wydobywał się silny zapach charakterystyczny dla marihuany, a we wnętrzu zamontowane były lampy i wentylatory. W toku przeszukania mundurowi znaleźli i zabezpieczyli ponad 40 krzewów marihuany w różnej fazie wzrostu, przedmioty do uprawy oraz susz roślinny. Wykonane przez kryminalnych testy wykazały, że to marihuana. Substancje te będą teraz poddane dalszej analizie.

31-letni mieszkaniec powiatu częstochowskiego został zatrzymany. Jak się okazało, udzielał środków odurzających swojej dziewczynie. Prokurator z Prokuratury Rejonowej Częstochowa – Północ przedstawił mu zarzuty i zastosował środek zapobiegawczy w postaci dozoru.

Fot. Materiały częstochowskiej Policji

Page generated in 0.0326 seconds.