Z ostatniej chwili

Uroczysta promocja strażaków - absolwentów Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie

2024-06-28 11:42:45 informacje
img

Już dziś, w piątek 28 czerwca o godz. 12:00 odbędzie się uroczysta promocja absolwentów Dziennego i Zaocznego Studium Aspirantów Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie.

Promocja odbędzie się na terenie Centralnej Szkoły PSP w Częstochowie przy ul. Sabinowskiej 62/64. 

Wydarzenie poprzedziła msza święta w intencji tegorocznych absolwentów i ich bliskich odprawiona na Jasnej Górze o godz. 9.00.

Wydarzenie będzie można obserwować za pomocą mediów społecznościowych, gdzie w formule online udostępniony zostanie przekaz video z uroczystości do skorzystania, z którego szczególnie zachęcamy.

Link do wydarzenia utworzony oraz udostępniony zostanie w dniu Promocji na stronie internetowej CS PSP w Częstochowie. https://cspsp.pl/

Uroczysta promocja jest zwieńczeniem prawie dwuletniego okresu kształcenia, podczas którego absolwenci zdobywali wiedzę teoretyczną i praktyczną. Wiedzę praktyczną zdobywali na szkolnym poligonie oraz podczas prawdziwych akcji ratowniczo-gaśniczych w których brali udział wyjeżdżając jako obsada szkolnej jednostki ratowniczo-gaśniczej – informuje st. bryg. mgr inż. Dariusz Andryszkiewicz, rzecznik prasowy Komendanta Centralnej Szkoły Państwowej Straży Pożarnej w Częstochowie. e

Page generated in 0.0158 seconds.