Z ostatniej chwili

Urodziny w policyjnej celi

2019-04-09 10:07:36 informacje
img

Kryminalni z Myszkowa zatrzymali 5 mężczyzn podejrzanych o posiadanie narkotyków. Najmłodszy z nich ma 21, najstarszy - 28 lat. Po nocy spędzonej w policyjnej celi wyszło na jaw, do kogo należy zabezpieczona marihuana - informuje myszkowska Policja.

Do zdarzenia doszło w Siedlcu Dużym na ul. Jana Pawła II w niedzielę po godz. 20.00. Kryminalni zajmujący się zwalczaniem przestępczości narkotykowej skontrolowali tam grupę mężczyzn, którzy, jak wynikało z informacji, mieli zażywać narkotyki. I faktycznie. We wskazanym miejscu przebywało 5 mężczyzn w wieku od 21 do 28 lat. Na widok kryminalnych wszyscy zaczęli się nerwowo zachowywać. Szybko okazało się, że powodem zdenerwowania mieszkańców Siedlca Dużego i Siemianowic Śląskich były porozrzucane woreczki z zielonym suszem. W efekcie mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. 

Stróże prawa znaleźli prawie 7 gramów marihuany. W toku dalszych czynności okazało się, że właścicielem środków odurzających jest 26-letni solenizant, który zamierzał poczęstować tym kolegów i w ten sposób uczcić swoje 26. urodziny. Jego plany pokrzyżował policyjny patrol. Wszyscy trafili do policyjnego aresztu. Za popełnione przestępstwo grozi mu do 3 lat więzienia.

 

Page generated in 0.0317 seconds.