Z ostatniej chwili

Uszkodził opony w blisko 60 pojazdach

2018-10-03 16:16:41 informacje
img

Kryminalni z Myszkowa zatrzymali 56-latka, który uszkodził opony  w blisko 60 pojazdach. Wstępnie straty oszacowano na 10 tys. zł - informuje myszkowska Policja.
Do zdarzenia doszło w nocy z niedzieli na poniedziałek. Tuż po godzinie 5.00 dyżurny myszkowskiej komendy otrzymał pierwsze zgłoszenia o uszkodzeniu opon samochodowych w zaparkowanych pojazdach. Kryminalni, którzy wkroczyli do akcji, stwierdzili, że takich pojazdów jest o wiele więcej. 56-letni mieszkaniec Myszkowa wpadł w ręce policjantów zaledwie w ciągu kilku godzin od pierwszego zgłoszenia. Pomógł monitoring. Przez cały dzień do komendy zgłaszali się pokrzywdzeni w tej sprawie. 
Dotychczas mundurowi przyjęli już blisko 60 zgłoszeń. Śledczy ustalili, że 56-letni mieszkaniec Myszkowa przy użyciu ostrego narzędzia uszkodził kilkadziesiąt opon samochodowych w przypadkowo napotkanych pojazdach. W czasie przeszukania jego mieszkania, policjanci zabezpieczyli nóż, którym posługiwał się sprawca. We wtorek mężczyzna usłyszał zarzuty uszkodzenia mienia i przyznał się do winy. Śledczy złożyli wniosek o jego tymczasowe aresztowanie. O dalszym losie 56-latka zadecyduje sąd. Grozi mu nawet 5 lat więzienia.

Fot. Materiały myszkowskiej Policji

Page generated in 0.03 seconds.