Z ostatniej chwili

Utrudnienia w związku z budową linii tramwajowej

2021-02-08 12:12:28 informacje
img

We wtorek 9 lutego rozpocznie się kolejny etap przebudowy torowiska tramwajowego, tym razem na skrzyżowaniu al. Kościuszki z ul. Jasnogórską. Kierowcy pojadą objazdem – informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Wschodni wlot i wylot ze skrzyżowania (od strony ul. Wały Dwernickiego), będzie zamknięty dla ruchu przez ok. 3. tygodnie. Mieszkańcy części osiedla położonego między: al. Kościuszki, ul. Wały Dwernickiego, al. Jana Pawła II i al. NMP oraz zaopatrujący „Ryneczek”, będą mogli czasowo korzystać z objazdu lokalnego ulicą Lelewela. Należy liczyć się z dłuższymi czasami oczekiwania na przejazd na całej długości al. Kościuszki.

Za tramwaje nadal będą kursować autobusy. Miejski Zarząd Dróg i Transportu prosi o zachowanie szczególnej ostrożności w rejonie zmian w organizacji ruchu, zwłaszcza na tymczasowo utworzonym skrzyżowaniu Kościuszki i Lelewela i przebudowywanym skrzyżowaniu Kościuszki i Jasnogórska.

Zmiany na skrzyżowaniu Kościuszki i Jasnogórskiej będą wieloetapowe, a utrudnienia wzrosną na końcu podczas układania nowej nawierzchni na całym skrzyżowaniu.

 

Page generated in 0.0146 seconds.