Z ostatniej chwili

Utrudnienia z powodu remontów nawierzchni ulic i chodników

2020-09-09 15:28:34 informacje
img

W czwartek 10 września rusza remont nawierzchni sporego odcinka ulic Okulickiego i Kilińskiego. Już od wtorku trwają podobne prace na ulicach Jadwigi i Rocha. Przebudowywane są też chodniki – na ul. Przestrzennej, Krakowskiej czy Marii Skłodowskiej-Curie. Wszędzie tam można się obecnie natknąć na roboty budowlane - informuje Biuro Prasowe Urzędu Miasta.

Remont nawierzchni ulic Okulickiego i Kilińskiego prowadzony będzie na odcinku od ul. Dekabrystów do ul. PCK. Zacznie się 10 września i będzie polegać na frezowaniu uszkodzonych fragmentów nawierzchni jezdni oraz układaniu asfaltobetonu.

Już od wtorku 8 września prace remontowe przechodzi nawierzchnia ulic Jadwigi i Rocha – na odcinku od ul. Ikara do granicy miasta. Także tam frezowane będą uszkodzone fragmenty nawierzchni, a potem układany asfaltobeton.

Prowadzone są także prace remontowe w obrębie infrastruktury dla pieszych. Na odcinku od rzeki Stradomki do ul. Piastowskiej od 7 września trwa przebudowa chodnika na ul. Przestrzennej. Trzeba być tam przygotowanym na utrudnienia w ruchu.  

Z początkiem miesiąca rozpoczęto także przebudowy chodnika na ul. Marii Skłodowskiej-Curie na wysokości bloku 13/23, a także na ul. Krakowskiej – od posesji nr  80 A do nr 80 D. Także w tych miejscach trzeba liczyć się z pewnymi utrudnieniami.

Fot. Biuro Prasowe Urzędu Miasta

Page generated in 0.0198 seconds.